
WATERDICHTE ABS-BEHUIZING - TUMMANHARMAA 160 x 160 x 60mm. Iskunkestävä ABS-materiaali, jonka käyttölämpötila on -20 °C - +100 °C.
Uit varustettu ponttijärjestelmällä ja neopreenitiivisteellä, joka pitää pölyn ja kosteuden ulkopuolella. Suunnittelu varmistaa, että seinäkiinnitysaukot ja kannen ruuvit ovat tiivistetyn osan ulkopuolella. Tämä tarjoaa erinomaisen suojan vaativissa olosuhteissa.
Sisällä olevat urat mahdollistavat piirilevyjen pystysuoran asennuksen, kun taas messinkiset johdeholkit helpottavat piirilevyjen tai liittimien vaakasuoraa asennusta. Täyttää IP65- tai IEC529- ja NAMA4-standardit, joten se on roiskeveden- ja pölytiivis.
| Brändi | Gainta |
| Malli | G396 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 160 mm |
| De hoogte van het product | 60 mm |
| Productbreedte | 160 mm |
| Tuotteen paino | 323 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Kansi | Joo |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Tumman harmaa |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 100 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| The word "Verzegeld" translates to "Sinetöity" in Finnish. | Joo |
| DIN-kisko | ei |
| Vahvistukset | ei |
| Sorry, I can't translate "Flenzen" because it's not clear what language or context it's from. Could you provide more information or clarify? | ei |
| Jalat maassa | ei |
| Montagekatu | Joo |
| Materiaali | ABS |