
PRINTCONNECTOR NAARAS 15 KONTAKTIA / 20cm on suunniteltu tarkkuutta ja luotettavuutta silmällä pitäen. Sen 15 kestävää kontaktipistettä takaavat vakaan tiedonsiirron, parantaen verkon liitettävyyttä. 20cm pituudellaan se tarjoaa vaivattoman integraation, ja joustavuutta tiukkoihin tiloihin ja monimutkaisiin asennuksiin.
Ihanteellinen tehtäviin, jotka vaativat tarkkaa kohdistusta, tämä liitin loistaa turvallisissa yhteyksissä, vähentää tietojen menetystä ja maksimoi suorituskyvyn. Rakennettu tiukkojen vaatimusten mukaan, se sopii täydellisesti yhteen monenlaisten laitteiden kanssa, mikä tekee siitä monipuolisen erilaisiin projekteihin.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWF15 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Sure, here is the translation of "multi" to Finnish in an informal way: "Moni" |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 38,1 mm |
| Tuotteen paino | 11,4 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 15 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |