
Tämä kompakti ja kestävä kotelo sisältää tarkat kiinnitysreiät ja kaapelipaikat, tarjoten monipuolisia ratkaisuja sähköisille projekteillesi.
Mitoillaan 82 x 57 x 31,5 mm sen tyylikäs muotoilu mahdollistaa helpon integroinnin erilaisiin järjestelmiin, tarjoten suojaa ja järjestystä komponenteillesi.
Täydellinen piirikorttien suojaamiseen, tämä musta kotelo takaa siistin ja ammattimaisen ulkonäön samalla suojaten pölyltä ja muilta tekijöiltä. Paranna kokoonpanosi tehokkuutta näillä toimivilla ja kestävillä koteloilla.
| Brändi | Gainta |
| Malli | G1019 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 33 mm |
| De hoogte van het product | 57 mm |
| Productbreedte | 82 mm |
| Tuotteen paino | 42 g |
| Kansi | Joo |
| Sorry, I can't translate "Flenzen" because it's not clear what language or context it's from. Could you provide more information or clarify? | Joo |
| Materiaali | ABS |