
Paljasta vaatekaappisi potentiaali tällä monikäyttöisellä vaaterekillä, jonka tukevat mitat ovat 80 x 43 x 165 cm. Täydellinen, jos tilaa on vähän, sillä tässä rekissä on reilusti tilaa vaatteiden järjestelemiseen ja esillepanoon.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, se takaa vakauden ja pitkäikäisyyden, sopeutuen saumattomasti mihin tahansa huoneen sisustukseen. Sen tyylikäs muotoilu pystyy pitämään sekä raskaat talvitakit että herkät kesämekot helposti, tehden vuodenaikojen vaihtumisesta vaivatonta.
Olitpa sitten esittelemässä uusimpia muotilöytöjäsi tai käyttämässä tätä arkipäiväisenä vaatepidikkeenä, tämä kledingrek pitää vaatteet raikkaina ja ryppyinä. Ihanteellinen tehokkaaseen ja tyylikkääseen säilytykseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | MP60 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 43 cm |
| De hoogte van het product | 165 cm |
| Productbreedte | 86 cm |
| Tuotteen paino | 1345 g |
| Maksimivero | 15 kg |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Instelbare hoogte in Finnish is "Säädettävä korkeus." | Joo |
| Maximikorkeus | 165 cm |
| Maximikuorma tanko | 15 kg |
| Määrä palkeista | 1 |