
Tweepolige Schakelaar mahdollistaa kahden erillisen piirin saumattoman hallinnan, täydellinen ulkokäyttöön. Se on suunniteltu kestämään sään ääriolosuhteita, ja sen vankka muotoilu takaa luotettavuuden ja pitkän käyttöiän.
Hyödyt sisältävät parantuneen turvallisuuden erillisellä piirin hallinnalla ja lisääntyneen joustavuuden monimutkaisille asennuksille. Helppokäyttöinen keinuvipu tarjoaa suoraviivaisen käytön.
Tässä speksit: Soveltuu ulkokäyttöön ja tukee jopa 20 ampeeria. Kestävä, säänkestävä kotelo takaa suojan kosteudelta ja pölyltä. Yhteensopiva erilaisten johdotusjärjestelmien kanssa, joten se on monikäyttöinen ja sopii erilaisiin sovelluksiin, kuten puutarhavalaistukseen tai allaspumppuihin.
Käyttöesimerkki: Hoida puutarhavalot ja suihkulähdepumppu tehokkaasti samaan aikaan, ja varmista optimaalinen toiminta yhdellä kytkimellä. Olipa sitten aurinkoinen päivä tai sateinen ilta, voit luottaa tämän kaksipiiriratkaisun tasaiseen suorituskykyyn.
| Brändi | Perel |
| Malli | EWSW2P |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 6 cm |
| De hoogte van het product | 14 cm |
| Productbreedte | 11 cm |
| Tuotteen paino | 137 g |
| IP-arvo | IP54 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 2300 W |
| Tyyppaa montaasi | Sorry, I can't translate "Muurmontage." It seems to be a proper noun or a name, and those typically don't require translation. Please provide more context or other text if you need help with translation. |
| Sähkövirta | 10 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Määrä polakkeja | 2 |
| Määrä sisäänkäyntejä | 1 |
| Merkkivalo | ei |
| Kirjoita kytkimet. | Sorry, but it looks like "Tweepolig" might be a typo or slang that I'm not familiar with. Could you provide some context or clarify what you meant, so I can help you with the translation? |
| Kytkinasennot | DPST päälle-pois |
| Kaapelin läpivienti | Perforoitu kalvo |
| Kirjoita palvelu. | Vaihtaa |
| Aantal schakelaars translates to Finnish as "Kytkimien määrä." | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |