
Muuta ulkotilasi upeaksi taupenvärisellä ZONNEZEIL DRIEHOEKilla, jonka mitat ovat 3,6 x 3,6 x 3,6 metriä. Tämä aurinkosuoja on tehokas ja edullinen tapa suojata uima-allas tai terassi kuumuudelta ja haitallisilta UV-säteiltä.
Suunniteltu kestämään, se yhdistää tyylin ja suojan, tuoden nykyaikaisen ja ylellisen kosketuksen takapihallesi. Oli sitten kyseessä viileän juoman siemailu tai pulahdus uima-altaaseesi, ZONNEZEIL varmistaa mukavuuden ja tyylikkyyden koko päivän ajan.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3360TA |
| Primaarivärit | Ruskea |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | 36 cm |
| Tuotteen paino | 1240 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Beigeharmaa |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 360 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 360 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |