
Koe tarkkuus Rolbandmeterillä, jonka monipuolinen 5-metrin mittausalue sopii tarkkoihin arvioihin.
Suunniteltu kestävällä kuorella, se kestää kovaa käyttöä erilaisissa ympäristöissä, olipa kyseessä täydellisen puupöydän tekeminen tai mittojen ottaminen kodin remontteja varten. Sen sulava palautusmekanismi varmistaa turvallisuuden ja pitkäikäisyyden.
Helppolukuisilla metrimittauksilla varustettu Rolbandmeter mahdollistaa sujuvat mittaukset ilman, että rasittaisit silmiäsi. Kompakti muotoilu mahtuu kätevästi työkalupakkiisi ja on aina valmiina auttamaan projekteissa, sekä pienissä että suurissa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HRUT5PRO |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | Musta, keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40 mm |
| De hoogte van het product | 40 mm |
| Productbreedte | 90 mm |
| Tuotteen paino | 259 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Lisämateriaalia | Nailon, Kumi |
| Pituusnauha | 5 m |
| Leveä rengas | 19 mm |
| Sorry, I can't determine the meaning of "Meetschaal." Could you please provide more context or check the word for any misspellings? | Senttimetri, millimetri |
| Sure, here is the informal translation of "Geschaald" into Finnish: "Skailattu". | The Finnish translation for "Eenzijdig" is "Yksipuolinen." |
| Nauwkeurigheidsklasse Roomalainen numero | Sure, I can help with that! Could you provide the text you want translated? |
| Klip- ja pysäytysjärjestelmä | Joo |
| Ranneke | Joo |
| Avaa kotelo. | ei |
| Pysäytysnappi | Joo |
| UV-kerros | ei |
| Materiaali | ABS |