
Koe ennennäkemätön toiminnallisuus tämän jämäkän 4-suuntaisella jatkojohdolla. Suunniteltu luotettavuuteen ja tehokkuuteen, sen IP44-luokitus takaa turvallisen käytön kosteissa olosuhteissa, tehden siitä täydellisen sekä ulko- että sisäkäyttöön.
1,5 metrin kaapeli tarjoaa joustavia sijoitusvaihtoehtoja, joten voit helposti virrata useita laitteita. Tyylikäs musta ulkoasu sopii saumattomasti mihin tahansa ympäristöön.
Pinnit ja maadoitus takaavat turvalliset liitännät, vähentäen sähkövikojen riskiä. Tämä jatkojohto on ihanteellinen puutarhoihin, työpajoihin tai väliaikaisiin asennuksiin, ja sen käytännöllisyys ja fiksu design ovat ihan ykkösluokkaa. Nauti luotettavan virtajakelun vapaudesta!
| Brändi | Perel |
| Malli | EBP04WP |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 40 cm |
| Productbreedte | 10 cm |
| Tuotteen paino | 615 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Lisämateriaalia | Polykarbonaatti TPR |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05RR-F 3G1.5 |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 8 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | ei |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 4 |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| On / off kytkin | ei |
| Materiaali | Neopreeni (PC-kumi) |