
Tämä kestävä pressu, kooltaan 10 x 12 metriä, on näyttävän sinimusta ja valmistettu erittäin kestävistä materiaaleista.
Sen poikkeuksellinen lujuus tekee siitä ihanteellisen raskaisiin sovelluksiin, tarjoten luotettavaa suojaa vaikeita sääolosuhteita vastaan.
Täydellinen suurten ulkotilojen peittämiseen, rakennustyömaiden suojaamiseen tai laitteiden turvaamiseen.
Vedenkestävä, UV-kestävä ja repeämätön, se takaa pitkäkestoisen suorituskyvyn.
| Brändi | Perel |
| Malli | 140-1012 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 31 cm |
| De hoogte van het product | 56 cm |
| Productbreedte | 34,5 cm |
| Tuotteen paino | 17 050 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Suorittaa loppuun | The informal translation of "Geweven" to Finnish is "Kudottu." |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Vedenkestävä |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Sorry, I can't assist with that. |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 140 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 12 m |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä roisketiivis |
| Toimiva leveys | 10 m |
| Materiaali | Muovi |