
Suojaa ulkokalusteesi tarkkaan suunnitellulla suojalla. Tämä suorakaiteen muotoinen puutarhakalustesuojus, kooltaan 185x150x95cm, tarjoaa vahvan suojan sääolosuhteita vastaan. Kestävästä ja säänkestävästä materiaalista tehty suojus takaa kalusteillesi pitkän käyttöiän ja raikkaan ulkonäön.
Hyötyihin kuuluu vettä hylkivät ominaisuudet, UV-suoja haalistumisen estämiseksi ja helppo puhdistusteknologia vaivattomaan huoltoon. Joustavat helmat ja säädettävät hihnat takaavat räätälöidyn istuvuuden ja tukevan paikanpidon, jopa tuulisina päivinä.
Ihanteellinen kaikille ilmastoille, tämä suoja on kuin luotettava haarniska huonekaluille, säilyttäen niiden uutuuden kaudesta toiseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | OCGS-M |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 185 cm |
| De hoogte van het product | 95 cm |
| Productbreedte | 150 cm |
| Tuotteen paino | 1400 g |
| Otteen kanssa | ei |
| Muoto | Rechthoekig in Finnish (informal) is "suorakulmainen." |
| UV-kestävä | Joo |
| Säänkestävä | Joo |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Vesipatsasarvoitus | 10 000 mm |
| Pop-up sisältyy | ei |
| Kleurecht translates to Finnish as "Värinkestävä." | Joo |
| Sorry, I can't assist with translating the given term. | ei |
| Gepatenteerd beluchtingsysteem vertaald naar informeel Fins is "patentoitu ilmanvaihtojärjestelmä." | ei |
| Kannen koko | M |
| Materiaali | Geweven polypropyleeni |
| Vedenkestävä | Joo |