
Professionele Neopreen Kabelhaspel on suunniteltu saumattomaan toimivuuteen ja kestävään käyttöön. Tämä 40 metrin kaapelikela on tehty kestämään vaativia olosuhteita, kiitos sen korkealaatuisen neopreenirakenteen, joka tarjoaa vahvaa joustavuutta ja kestävyyttä kulumista vastaan.
Varustettu 3G2.5-kaapelilla, se takaa optimaalisen virransyötön ja luotettavuuden. Neljän maadoitetun pistorasian avulla voit liittää useita laitteita vaivattomasti turvallisuutta unohtamatta. Kätevä kiertymisen estävä suunnittelu estää kaapelin sotkeutumisen, mikä parantaa käyttöä ja pidentää käyttöikää.
Ajattele sitä kuin virtatarpeidesi selkärankana, joka tarjoaa tehokasta ja luotettavaa sähköä sekä sisä- että ulkokäyttöön. Olipa kyseessä sitten työkalujen virran saanti työpajassa tai väliaikaisen ulkotyötilan pystyttäminen, tämä kaapelikela on valmiina vastaamaan tarpeisiisi.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECR40NP25A |
| Kaapelin pituus | 40 m |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, sininen, punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 43 cm |
| De hoogte van het product | 23,5 cm |
| Productbreedte | 33,5 cm |
| Tuotteen paino | 11,3 kg |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Kaapelin halkaisija | 11,5 mm |
| Värikaapeli | Musta |
| Lämpösammutus | Joo |
| Pakkaseton | ei |
| Maximale stroomsterkte opgerold. | 4,8 A |
| Maximale stroomsterkte afgerold vertaald naar het Fins zou zijn: Maksimi virta irrotettuna. | 16 A |
| Maximaal vermogen afgerold in Finnish in an informal tone would be: "Maksimitehot purettu." | 3200 W |
| Maximaal vermogen opgerold vertaald naar het Fins is: "Huipputehot rullattu". | 1100 W |
| Virtakytkin / nollaa | ei |
| Jännite | 0 V |
| Materiaali | Neopreeni (PC-kumi) |