
PRINTCONNECTOR - VROUWELIJK, jossa on 5 kontaktia, parantaa liitettävyyttäsi tarkalla suunnittelulla ja luotettavalla suorituskyvyllä. Se on suunniteltu integroitumaan saumattomasti projekteihisi.
Mitattavissa oleva 20 cm, tämä liitin tarjoaa juuri sopivan pituuden joustavuuteen ilman sotkua, varmistaen siistin työtilan.
Täydellinen moniin käyttötarkoituksiin, sen viisi vankkaa kontaktia takaavat turvallisen yhteyden, mikä minimoi tietojen menetyksen tai yhteyden katkeamisen riskin jopa vaativissa ympäristöissä.
Tämä liitin toimii monenlaisissa laitteissa ja sopii täydellisesti sovelluksiin, jotka vaativat vakaata ja tehokasta tiedonsiirtoa, aivan kuin vahva kädenpuristus, jossa viestintä sujuu moitteettomasti.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWF5 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Sure, here is the translation of "multi" to Finnish in an informal way: "Moni" |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 12,74 mm |
| Tuotteen paino | 3,9 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 5 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |