
Koe saumaton yhteys PRINTCONNECTOR - VROUWELIJK:illä. Tämä 3-napainen naarasliitin takaa vahvan ja luotettavan kytkennän, mikä tekee siitä olennaisen osan monenlaisissa sähköisissä sovelluksissa.
Ominaisuuksiin kuuluu 20cm joustava pituus, joka tekee integroinnista helppoa, kestävät materiaalit, jotka kestävät kulutusta, sekä tarkka suunnittelu optimaaliseen kosketuskykyyn. Olipa käytössä kotona tai teollisessa ympäristössä, se tarjoaa täydellisen yhteyden joka kerta.
Tämä liitin on kuin hiljainen silta kytkennöissäsi, varmistaa sujuvan tiedonsiirron ja vakaan suorituskyvyn ilman keskeytyksiä. Suunniteltu yksinkertaiseksi ja tehokkaaksi, se sopii saumattomasti järjestelmääsi.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWF3 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Ruskea, Oranssi, Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 7,6 mm |
| Tuotteen paino | 2,5 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 3 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |