
PRINTCONNECTOR - NAARAS - 2 KONTAKTIA / 20 cm tarjoaa saumatonta yhteyttä luotettavalla kaksikontaktisella rakenteella. Täydellinen sujuviin sähköliitäntöihin, se on suunniteltu helppoon kiinnittämiseen ahtaisiin tiloihin. 20 cm pituus antaa riittävästi joustavuutta ilman, että se tekee kytkentöjä sotkuisiksi. Nauti turvallisesta ja tehokkaasta suorituskyvystä jokaisella käyttökerralla.
Rakenteen kestävyys ja tarkka suunnittelu ovat tämän tuotteen vahvuuksia. Usein käytetty projekteissa, jotka vaativat kompakteja mutta tehokkaita ratkaisuja, tämä liitin varmistaa optimaalisen toimintavarmuuden. Tämän pienen komponentin teho on verrattavissa hyvin öljyttyyn koneeseen, ja se on korvaamaton parantamaan järjestelmän yhteyksiä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWF2 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Musta, Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 5,1 mm |
| Tuotteen paino | 1,55 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |