
PRINTCONNECTOR tarjoaa vertaansa vailla olevaa luotettavuutta kahdella naisten 5-pinin kokoonpanolla, jotka on sijoitettu juuri 2,54 cm etäisyydelle toisistaan, mikä takaa saumattoman integraation elektroniikkaprojekteihisi.
Tämä 20 cm pitkä liitin tarjoaa riittävän ulottuvuuden ja pysyy silti kompaktina. Sen kierrekiinnitysmekanismi takaa turvallisen ja vakaan liitoksen, mikä vähentää vahingossa tapahtuvien irtoamisten riskiä.
Ihanteellinen nopeisiin asennuksiin, oli sitten kyseessä uuden piirin prototyyppi tai yhteyksien parantaminen jo olemassa olevassa kokoonpanossa. Sen vankka muotoilu tekee siitä sopivan monenlaisiin sovelluksiin, tarjoten tarkkuutta ja kestävyyttä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWFF5 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Sure, here is the translation of "multi" to Finnish in an informal way: "Moni" |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 12,74 mm |
| Tuotteen paino | 4,8 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 5 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Määrä liittimiä. | 2 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |