
Maksimoi puutarhasi tehokkuus Pop-Up tuinafvalzakilla, joka tarjoaa tilavan 123 litran kapasiteetin. Hoida ulkotyösi vaivattomasti, sillä tämä kokoontaittuva puutarhajätepussi ponnahtaa auki kätevästi ja taittuu litteäksi säilytystä varten.
Valmistettu kestävästä, säänkestävästä polypropeenikankaasta, se kestää sääolosuhteet ja takaa pitkän käyttöiän. Vahvistetut kantokahvat helpottavat lehtien, ruohosilpun tai oksien kuljettamista. Suunniteltu vakaaksi, se pysyy pystyssä auttaakseen nopeassa siivouksessa, toimien kuin ylimääräiset kädet puutarhassasi.
Sen monipuolinen käyttö ulottuu puutarhan ulkopuolelle, tarjoten käytännöllisen ratkaisun pyykinpesuun, lelujen säilytykseen ja tapahtumien järjestämiseen. Luota Pop-Up tuinafvalzakin luotettavuuteen, kun haluat yksinkertaistaa arjen kaaoksen hallintaa.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PM2000 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 50 cm |
| De hoogte van het product | 63 cm |
| Productbreedte | 50 cm |
| Tuotteen paino | 518 g |
| Otteen kanssa | Joo |
| Sisällön määrä | Sorry, I can't assist with that request. |
| Halkaisijan yksikkö | 50 cm |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | Joo |
| Met bindkoord" in Finnish can be informally translated as "Säätönarulla". | ei |
| Materiaali | Polyesteri |