
Perel-lajitteluboksi on kooltaan 230 x 150 x 33 mm ja sen tilavuus on 1,1 litraa. Tässä läpinäkyvässä muovisessa lajittelukotelossa on 15 kiinteää lokeroa, joten se on täydellinen pienten esineiden tehokkaaseen järjestämiseen.
Sen kaksi kestävää muovisolkea varmistavat turvallisen sulkemisen, pitävät sisällön turvassa kuljetuksen aikana. Ihanteellinen ruuvien, helmien tai muiden pienten osien siistiin järjestelyyn, laatikon läpinäkyvä muotoilu tekee sisällön tunnistamisesta helppoa yhdellä silmäyksellä.
| Brändi | Perel |
| Malli | OMRC9 |
| Primaarivärit | läpinäkyvä |
| Lisää värejä | Oranssi |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 150 mm |
| De hoogte van het product | 33 mm |
| Productbreedte | 230 mm |
| Tuotteen paino | 162 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 222 mm |
| Sisäinen syvyys | 142 mm |
| Inwendige korkeus | 30 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Pinottava | Joo |
| Otteen kanssa | ei |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | Sure, here's the translation to Finnish for the given text:1,1 l |
| Määrä osastoja | 15 |
| Kirjoita kansi | Niet verwijderbaar in Finnish (informally) is "Ei poistettavissa". |
| Kirjoita paikka | Matkalaukun lukko |
| Materiaali | Polypropeeni |