
Perelin assortimentsdoos, jonka mitat ovat 194 x 140 x 33 mm ja tilavuus 0,8 litraa, on kätevä muovinen lajittelulaatikko, jossa on yhdeksän kiinteää säilytyslokeroa.
Tässä 7-tuumaisessa kotelossa on kirkas kansi, joten voit helposti nähdä sisällön ilman, että tarvitsee avata sitä. Tukevalla muovisalvalla kaikki pysyy turvallisesti paikallaan.
Täydellinen pienien tavaroiden, työkalujen tai askartelutarvikkeiden järjestelyyn, tämä laatikko on luotettava kumppani pitämään järjestys työtilassa tai kotona. Se yhdistää vaivattomasti käytännöllisyyden ja vankan rakenteen.
| Brändi | Perel |
| Malli | OMR7 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Lisää värejä | The translation of "transparant, Zwart" to Finnish, in an informal manner, is "läpinäkyvä, musta." |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 140 mm |
| De hoogte van het product | 33 mm |
| Productbreedte | 194 mm |
| Tuotteen paino | 128 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 188 mm |
| Sisäinen syvyys | 125 mm |
| Inwendige korkeus | 30 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Pinottava | Joo |
| Otteen kanssa | ei |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 0,8 l |
| Määrä osastoja | 9 |
| Kirjoita kansi | Niet verwijderbaar in Finnish (informally) is "Ei poistettavissa". |
| Kirjoita paikka | Matkalaukun lukko |
| Materiaali | Polypropeeni |