
Tyylikäs Perel-alumiinisäilytyslaatikko tarjoaa kestävän ratkaisun työkalujen järjestämiseen ja kuljettamiseen. Sen mitat ovat 455 x 330 x 152 mm ja tilavuus 22,8 litraa, joten se tarjoaa reilusti säilytystilaa.
Rakennettu kevyistä mutta kestävistä materiaaleista, tässä kotelossa on vahvistetut ja pyöristetyt kulmat ylimääräistä suojaa varten. Irrotettavat väliseinät tarjoavat räätälöidyn järjestelyn, mukautuen juuri sinun tarpeisiin ja sisältöihin.
Varustettu kahdella avainlukolla, se varmistaa työkalujesi ja laitteidesi turvallisuuden. Musta pinta lisää klassista ilmettä, tehden sen sopivaksi monenlaisiin ympäristöihin.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1819-1 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 330 mm |
| De hoogte van het product | 152 mm |
| Productbreedte | 455 mm |
| Tuotteen paino | 2660 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 437 mm |
| Sisäinen syvyys | 312 mm |
| Inwendige korkeus | 137 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 22,8 litraa |
| Määrä osastoja | 6 |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, avainlukko, laukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Maksimivero | 7 kg |
| Pyörillä | ei |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Päättynyt |
| Telescopinen kahva | ei |
| Materiaali | Alumiini |