
WEERSTAND 25W 22K on suunniteltu kestävään suorituskykyyn käämilangasta, mikä varmistaa, että se käsittelee tehokkaasti jatkuvaa suurta tehonhävikkiä säilyttäen samalla kompaktin koon.
Vastus on suljettu eloksoituun alumiinijalustaan, joka maksimoi lämmön haihtumisen ja parantaa luotettavuutta raskaissa olosuhteissa. Tämä muotoilu varmistaa, että vastus käsittelee tehokkaasti lämpökuormia, tehden siitä ihanteellisen vaativiin käyttökohteisiin.
Sen näppäimmuotoilukset, kuten 25 watin teho ja 22 kilo-ohmin resistanssiarvo, tekevät siitä sopivan moniin elektroniikkaprojekteihin, joissa tarvitaan tarkkuutta ja kestävyyttä. Voit olla huoletta, sillä tämä komponentti kestää vaativat käyttöolosuhteet.
| Brändi | RB |
| Malli | RG22K0 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 47 mm |
| Tuotteen paino | Sorry, I wasn't able to understand the full context of your request. Could you provide more details or text for translation? |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |