
Muunna valaistuskokemuksesi Multizonesysteem RF LED-kaukosäätimellä. Tämä yhden kanavan kaukosäädin hallitsee tyylikkäästi jopa neljää erillistä aluetta, tarjoten uskomattoman hallinnan ympäristöösi.
Vaihtele saumattomasti alueiden välillä ja luo erilaisia tunnelmia, olipa kyseessä sitten mukavan lukusopen luominen tai eloisan työskentelytilan valaiseminen. Vahva RF-signaali takaa luotettavan toiminnan suurilla etäisyyksillä, mikä lisää käyttömukavuutta.
Yksinkertaiset, intuitiiviset napit tekevät kirkkauden ja tilan säätämisestä helppoa, ja virtaviivainen muotoilu sopii mihin tahansa ympäristöön. Kokeile tarkkaa ja vaivatonta valaistusta sormenpäissäsi tämän innovatiivisen valaistusratkaisun avulla.
| Brändi | HeySmart |
| Malli | CHLSC60TX1 |
| Pariston IEC-koko | CR2032 (5004LC) |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 107 mm |
| De hoogte van het product | 9 mm |
| Productbreedte | 58,5 mm |
| Tuotteen paino | 62 g |
| Paristot mukana | ei |
| Werkt op batterij" translates to "Toimii paristolla" in Finnish. | Joo |
| Kirjoita kaukosäädin | Programmeerbaar afstandsbediening |
| Materiaali | ABS |