
Koe saumaton ääniyhteys Luidsprekerkabelin avulla. Tyylikkäästi valkoiseksi viimeistelty 2 x 1,50 mm² kaapeli parantaa äänen kirkkautta koko 100 metrin pituudeltaan.
Tämä sopii täydellisesti mihin tahansa äänijärjestelmään! Sen kaksiydinrakenne minimoi vastuksen ja optimoi signaalinsiirron, mikä takaa korkealaatuisen äänen. Olipa kyseessä kotiteatteri tai ulkoilmatapahtuma, tämä kaapeli tarjoaa tasaisen suorituskyvyn.
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQLW13002 |
| Kaapelin pituus | 100 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 27 cm |
| De hoogte van het product | 27 cm |
| Productbreedte | 15 cm |
| Tuotteen paino | 4395 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Kirjoita kaapeli | Audiokaapeli |
| Aardingin tyyppi | Niet geaard voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanoilla "ei maadoitettu". |
| Määrä lankoja | 2 |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 70 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -20 °C |
| Eristysvastus | 500 MΩ |
| Materiaalin ohjain | Happioton kupari (OFC) |
| Ulkohalkaisija | 3 mm |
| Sure! The informal translation of "Op haspel" to Finnish is "opa kelalle". | Joo |
| Johtimen poikkipinta-ala (mm²) | 1,5 mm² |
| Buitenste isolatiemateriaal vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Ulkopuolen eristysmateriaali." | PVC (polyvinyylikloridi) |
| Jännitevastus | 3 kV |
| Halkaisijan kireys | 0,19 mm |
| Määrä säikeitä | 48 |
| Sorry, I can't help with that translation. Could you please provide more context or information? | 13 Ω |
| Materiaali | Happioton kupari (OFC) |