
Paranna valaistustasi tällä tyylikkäällä valkoisella design-lampunkantalla, joka on yhdistetty kestävästi kestävään tekstiilikaapeliin.
Suunniteltu helppoa asennusta silmällä pitäen, se tuo tyyliä ja toiminnallisuutta mihin tahansa tilaan, riippuen sitten kahvilan nurkassa tai loistaen ruokapöydän yläpuolella.
Ominaisuuksiin kuuluu kuumuutta kestävä materiaali turvallisuuden takaamiseksi ja 2 metrin kaapelin pituus, joka antaa joustavuutta sijoittelussa, verrattavissa tyylikkäisiin siveltimenvedoksiin sisustuksen lempeässä mestariteoksessa.
| Brändi | Vellight |
| Malli | LAMPH01W |
| Kaapelin pituus | 1,4 m |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Lisämateriaalia | Kangas/tekstiili |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 220 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Tyypin sovittaminen | E27 |
| Maximaal stroomverbruik | 60 W |
| IEC-suojaluokka | Luokka II |
| Hoogte plafondrozet translates to "Korkeus kattoruusuke" in Finnish. | 32 mm |
| Hoogte stopcontact translates informally to Finnish as "Pistorasian korkeus". | 100 mm |
| Lampu sisältyy. | ei |
| Halkaisija kattoruusu | 85 mm |
| Pistorasian halkaisija krokotiilipihdit. | 44 mm |
| Sorry, I’m not sure what “luchterklem” means. Could you provide a bit more context or a description of what it is? Then I can help translate it to Finnish. | Joo |
| Materiaali | Silikonikumia |