
Koe vertaansa vailla oleva hallinta ja tarkkuus KNOPilla (ZWART 15mm/6.35mm). Nämä korkealaatuiset nupit on suunniteltu ruuvikiinnityksellä, mikä takaa tukevan istuvuuden ja sujuvan käytön joka kerta.
Ne on tehty kestävästä mustasta tai harmaasta muovista, ja ne sopivat monenlaisiin design-tyyleihin. Saatavilla eri kokoisina, nämä nupit sopivat moneen eri käyttötarkoitukseen, äänilaitteista kodinkoneisiin.
Olitpa sitten säätämässä stereoiden ääniä tai keittiön vempainten asetuksia, KNOPin ergonominen muotoilu takaa mukavan otteen. Se on kuin hyvin öljytyn koneen vaivaton liuku sormiesi ulottuvilla.
| Brändi | Seder |
| Malli | KN157N |
| Ø | 15 mm |
| A | 6,35 mm |
| B | 15 mm |
| D | 10 mm |
| E | 4 mm |
| C | 16 mm |
| H | 17 mm |
| J | 9 mm |
| Väri | Musta |