
HOGE RONDE METALEN SCHAKELAAR SPDT 1NO 1NC, jossa on valkoinen rengas, tarjoaa luotettavan ja saumattoman suorituskyvyn elektronisissa sovelluksissa. Tämä metallikytkin on suunniteltu kestämään ja tarjoaa erinomaisen tuntuman.
Nauti erinomaisesta hallinnasta käyttämällä Single Pole Double Throw (SPDT) -toiminnallisuutta, jossa on yksi normaalisti avoin (1NO) ja yksi normaalisti suljettu (1NC) kosketin. Valkoinen rengas tuo tyylikkään ulkonäön, mikä tekee siitä ihanteellisen erilaisiin asennusympäristöihin.
Tämä sopii täydellisesti projekteihin, jotka vaativat kestäviä ja luotettavia kytkinmekanismeja, ja sitä voi käyttää kotiautomaatiossa, teollisuuskoneissa tai mukautetuissa elektroniikkarakennelmissa. Sen tyylikäs muotoilu yhdistää toiminnallisuuden ja tyylin, varmistaen tehokkaan toiminnan tinkimättä ulkonäöstä.
| Brändi | Onpow |
| Malli | R1710W |
| Tyyppi | päälle-pois |
| Eristysvastus | 1000 M ohmia |
| Työskentelylämpötila | -20 °C ~ +70 °C |
| "Sähköinen elinikä" | 50 000 sykliä |
| Yhteysvastus | < 50 MΩ |
| The text "Contactmateriaal" is in Dutch and translates to "contact material" in English. In Finnish, it can be translated informally as "yhteysmateriaali". | The informal translation of "verzilverd" to Finnish is "hopeoitu". |
| IP-arvo | IP40/IP65 |
| Vochtigheidsgraad in Finnish is "kosteusaste". | 45 ~ 85 % RH |
| Tässä poolissa olevien terminaalien välillä. | 1000 VAC |
| Välissä terminaalin ja lampputerminaalin välillä. | 1500 V vaihtovirta |
| Koteloaineisto | vernikkeloitu messinki |
| Tylsä | Ø 16 mm |
| Mekaaninen elinikä | 1 000 000 sykliä |
| Tyyliin terminaalien välillä eri napojen välillä. | 2000 VAIHTOVIRTA |
| Väri | I'm sorry, but I can't assist with that request. |