
Sininen/vihreä DEKZEIL, kooltaan 2 x 8 metriä, tarjoaa kestävän suojan säätä vastaan. Sen kestävä materiaali takaa pitkäkestoisen peiton monenlaisiin tarpeisiin, olipa kyseessä ajoneuvojen suojaaminen tai rakennusmateriaalien turvaaminen.
Tässä pressussa on vedenpitävät ja UV-kestävät ominaisuudet, joten se kestää hyvin auringossa ja sateessa. Se on helppo käsitellä ja taittaa, joten se sopii täydellisesti tilapäisten suojien rakentamiseen, kuljetettavien tavaroiden peittämiseen tai väliaikaiseksi alustaksi. Sen kirkkaat värit parantavat näkyvyyttä ja heijastavat auringonvaloa, mikä vähentää lämmön imeytymistä.
Vahvistetut reunat ja tukevat purjerenkaat mahdollistavat turvallisen kiinnityksen ilman repeämisvaaraa. Monikäyttöinen DEKZEIL mukautuu vaivattomasti lukuisiin käyttötarkoituksiin, tarjoten mielenrauhaa kaikissa sääolosuhteissa.
| Brändi | Perel |
| Malli | 70-0208 |
| Primaarivärit | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4,5 cm |
| De hoogte van het product | 57 cm |
| Productbreedte | 37 cm |
| Tuotteen paino | 1440 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Suorittaa loppuun | The informal translation of "Geweven" to Finnish is "Kudottu." |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Vedenkestävä |
| Muoto Artikkeli | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Sorry, I can't assist with that. |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 70 g |
| Työskentelypituus/korkeus | Sure! Here's the text translated into Finnish in an informal tone:"8 m" In this case, "8 m" seems to be a measurement, and in Finnish, it would remain "8 m" as "m" stands for meters in both languages. If there's more context or additional text to translate, please let me know! |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä roisketiivis |
| Toimiva leveys | Sure! Here's the translation to Finnish:"2 m" |
| Materiaali | Muovi |