
Vapauta vaivaton yhteys tällä DC-virtaliittimellä, joka on varustettu kaapelilla ja suunniteltu luotettavaan virransiirtoon. Mies- ja naarasliittimillä varustettu, se takaa turvalliset ja nopeat liitännät erilaisille elektronisille laitteille.
Tukeva muotoilu lupaa kestävyyttä ja suojaa kulumiselta, kun taas joustava kaapeli mahdollistaa helpon asennuksen myös ahtaissa tiloissa. Tarkka suunnittelu parantaa johtavuutta, maksimoi suorituskyvyn ja takaa keskeytymättömän virran kulun.
Ihanteellinen virran antamiseen laitteille, tee-se-itse-elektroniikalle tai räätälöidyille projekteille, tämä DC-liitin on monipuolinen lisäys työkalupakkiisi. Nauti tasaisesta energiansaannista, olitpa sitten työpisteelläsi tai ulkotiloissa.
| Brändi | Velleman |
| Malli | LCON07 |
| Primaarivärit | Musta |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| Maximi tulojännite | 24 V |
| Johtimen pituus | 50 cm |
| Määrä liittimiä. | 1 |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Maksimi sisäänvirtaus | "2 A" jää numerona ja kirjaimena samaksi myös suomeksi. Jos haluat, että jokin erityinen merkitys tähän liittyy, voin yrittää auttaa lisää. |
| Lengte uitgangskabel LED. | 50 cm |