
CONTRASTEKKER KANNEN JA KAAPELILÄPIVIENNIN KANSSA on suunniteltu kestämään ja toimittamaan luotettavaa suorituskykyä. Sen IP54-luokitus tarjoaa hyvän suojan pölyä ja roiskeita vastaan, joten se sopii ulkokäyttöön ja teollisuusympäristöihin.
Varustettuna randaardilla, se tarjoaa tehokkaan maadoituksen, mikä lisää turvallisuutta käytön aikana. Mukana tuleva kansi antaa ylimääräistä suojaa sisäkomponenteille silloin, kun laite ei ole käytössä, ja kaapeliläpivienti takaa turvallisen ja vakaan kaapeloinnin.
Täydellinen valinta ympäristöihin, joissa tarvitaan lujia yhteyksiä, tämä kontrastitulppa on erinomainen vaihtoehto asennuksiin, joissa tarvitaan sekä kestävyyttä että turvallisuutta. Sen tehokas muotoilu helpottaa asennusta ja huoltoa, tehden siitä korvaamattoman osan mihin tahansa työkalupakkiin.
| Brändi | Perel |
| Malli | E390YGC |
| Primaarivärit | Keltainen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4,5 cm |
| De hoogte van het product | 11,5 cm |
| Productbreedte | 4,5 cm |
| Tuotteen paino | 97 g |
| IP-arvo | IP54 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Käyttäisin sanaa "johto" tai "kaapeli", riippuen kontekstista. Mikäli sinulla on erityinen tilanne mielessä, kerro lisää jotta osaan kohdistaa käännöksen oikein! |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 250 V AC |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Maksimi kaapelin halkaisija (mm²) | 14 mm² |
| Minimaalinen kaapelihalkaisija (mm²) | 7,5 mm² |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 1 |
| Materiaali | Polykarbonaatti TPR |