
Kompakti ja kestävä alumiinikärry tarjoaa reilun 66,9 litran kapasiteetin ja se mahtuu tyylikkääseen 370 x 270 x 670 mm runkoon. Sen kevyt mutta tukeva rakenne takaa kestävyyden ilman, että ketteryys kärsii.
Kärryn musta pinta antaa modernin ilmeen, joka sulautuu saumattomasti mihin tahansa ympäristöön, aina varastoista kotitoimistoihin. Tasaisesti rullaavien pyörien ansiosta tavaroiden kuljettaminen on vaivatonta, olitpa sitten liikkumassa käytävillä tai mattojen päällä.
Ihanteellinen toimistotarvikkeiden tai työkalujen kuljettamiseen, sen runsaaseen tilaan kuuluu turvallinen ja helposti avattava lukitusjärjestelmä, joka varmistaa tavaroiden pysyvän turvassa kuljetuksen aikana. Tämä alumiinikärry yhdistää toiminnallisuuden ja tyylin, tehden säilytysratkaisuistasi vaivattoman tyylikkäitä.
| Brändi | Perel |
| Malli | 1827-CJ |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 225 mm |
| De hoogte van het product | 670 mm |
| Productbreedte | 370 mm |
| Tuotteen paino | 7200 g |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | Joo |
| Sisällön määrä | 66,9 l |
| Kirjoita paikka | Alumiiniset säpit, matkalaukun lukko |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | Joo |
| Maksimivero | 8 kg |
| Pyörillä | Joo |
| Aantal wielen kääntyy suomeksi "pyörien määrä". | 2 |
| Materiaalin sisäpinta | Pehmustettu |
| Trolley-toiminto | Joo |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Vahvistettu, Päättynyt |
| Telescopinen kahva | Joo |
| Määrä ladataan | 4 |
| Lukumäärä järjestäjiä | 2 |
| Materiaali | Alumiini |