
Koe saumaton postin järjestely BRIEVENBUS RIO:lla, joka on suunniteltu tyylikkään valkoiseksi. Tämän elegantin ja kestävän postilaatikon mitat ovat 27 x 39,5 x 10 cm, ja se tarjoaa runsaasti tilaa päivittäisille kirjeillesi.
Valmistettu ensiluokkaisista materiaaleista, joten se kestää pitkään ja sietää sääolosuhteita. Turvallinen lukitusmekanismi suojaa yksityisyyttäsi, ja helppokäyttöinen luukku takaa vaivattoman postin noudon.
Ihanteellinen sekä moderneille että klassisille kotien ulkopinnoille, BRIEVENBUS RIO yhdistää tyylin ja käytännöllisyyden. Se tarjoaa helpon ratkaisun postin järjestelyyn samalla kun lisää kotisi vetovoimaa.
| Brändi | Perel |
| Malli | BG10001 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 270 mm |
| De hoogte van het product | 395 mm |
| Productbreedte | 100 mm |
| Tuotteen paino | 1191 g |
| Materiaali (yksityiskohta) | RVS/Inox (ruostumaton teräs) |
| Binnen-/buitengebruik | Ulkona |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Corroosionkestävä |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | Joo |
| Määrää avaimia | 2 |
| Sijainti Heittoaukko | Yläpuoli |
| Sijainti Posti Poistaminen | Etuosa |
| Met Brievenbuspaal” can be translated informally into Finnish as: “Postilaatikkotolpan kanssa” | ei |
| Tavannut Krantenrolin | ei |
| Met Slot käännetään suomeksi epävirallisesti nimellä "Met Slotilla". | Joo |
| Leveys Syöttöaukko | 23 cm |
| Asentaminen (Asentaminen) | Muuriasennus/seinäasennus, Lattia-asennus |
| Materiaali | Metalli |