
Mustan kaaren muotoinen suoja suorakulmaisille pöydille tarjoaa tyylikkään ja suojaavan ratkaisun, joka parantaa jokaista ympäristöä.
Tekniset tiedot sisältävät kestävää säänkestävää materiaalia, joka varmistaa pysyvän suojan luonnonvoimilta. Sen tiukka istuvuus antaa täydellisen suojan, mutta säilyttää silti tyylikkään ulkonäön.
Olitpa sitten järjestämässä ulkobileitä tai -tapahtumia, tämä suoja pitää pinnat puhtaina ja naarmuttomina. Helposti mukana kulkeva ja kätevä laittaa paikoilleen, se muuttaa pöydät tyylikkäästi ja vaivattomasti.
| Brändi | Perel |
| Malli | FP401 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 75 cm |
| De hoogte van het product | 74 cm |
| Productbreedte | 180 cm |
| Tuotteen paino | 612 g |
| Muoto | Boogvorm can be translated to Finnish as "kaaren muoto". |
| Verwijderbaar in Finnish is "irrotettava." | Joo |
| "Pesunkestävä" | 40 °C |
| Materiaali | Polyesteri |