
Koe parannettu sähköteho AANLOOPCONDENSATOR 2.5µF/450V:llä, joka on suunniteltu luotettavuuteen ja tehokkuuteen. Tämä kondensaattori on pakattu ainutlaatuiseen, palonkestävään pyöreään koteloon, mikä takaa turvallisuuden käytössä. Sen korkea kosteudenkestävyys ja erinomainen eristys tekevät siitä ihanteellisen monipuolisiin ympäristöihin.
Tämä kapasitori on suunniteltu kahdella urospään liittimellä ja M8-ruuvilla, joten asennus on helppoa ja vaivatonta. Se sulautuu saumattomasti 50/60HZ lamppuihin ja moottoreihin, tehostaen niiden toimintaa ja pitkäikäisyyttä. Täydellinen ratkaisu niille, jotka tarvitsevat kestävyyttä ja vahvaa suorituskykyä sähköisissä sovelluksissa.
| Brändi | Capaca |
| Malli | SUE2U5 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De hoogte van het product | 63 mm |
| Tuotteen paino | 50 g |
| Halkaisijan yksikkö | 34 mm |
| Muoto | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Lisämateriaalia | Fenoli |
| Laajentaminen VAC | 450 V AC pysyy samana myös suomeksi, koska kyseessä on tekninen termi ja mittayksiköt. |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 85 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -25 °C |
| Tyyppi kondensaattori | Kondensaattorimoottori |
| Sähkökapasiteetti | 2,5 µF |
| Eristetty | Joo |
| Palonkestävä | Joo |
| Kaksoisliitäntä | Joo |
| Kestää kosteutta | Joo |
| Schroefdraadaansluiting kääntyy suomeksi epävirallisesti "kierreyhteys". | M8 käännettynä suomeksi on "Kelm8". |
| Frequentieclassificatie eenvoudig selecteren vertaalt naar het Fins als: "Valitse taajuusluokitus helposti." | 50/60 Hz |
| Dissipatiivinen tekijä | tg d = 1/Q : < 0.004 (100 Hz, 20 °C) |
| Materiaali | Bakelietti |