
Koe vangitseva lämpö 56 cm halkaisijaltaan olevalla tulipesällä, joka on suunniteltu piristämään illanviettoja kotona tai grillijuhlissa.
Täydellisesti sopiva sekä pitkiin kesäiltoihin että viileisiin talvi-iltoihin, se täydentää kauniisti jokaista puutarhaa. Yhteensopiva puun ja hiilen kanssa monipuoliseen käyttöön.
Tulimalja säteilee runsaasti lämpöä, joten se on täydellinen mukavien hetkien jakamiseen ystävien ja perheen kanssa tulen ääressä.
| Brändi | Perel |
| Malli | BB690 |
| Primaarivärit | Musta |
| De hoogte van het product | 26 cm |
| Tuotteen paino | 3,20 kg |
| Halkaisijan yksikkö | 56 cm |
| Muoto | Sure! Here's the translation to Finnish: Rond |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Määrä jalkoja | 3 |
| Hoogte voet in Finnish (informal) is "jalan korkeus". | 16,5 cm |
| The informal translation of "Breedte voet" to Finnish is "Jalan leveys." | 46 cm |
| Kirjoita terassilämmitin | Tulipata |
| Dikte perustaso | 1 mm |
| Materiaali | Valurauta |