
Koe saumaton virtajako 4-osainen jatkojohdon kanssa, joka on suunniteltu IP44-luokituksella optimaaliseen pölyn- ja vedenkestävyyteen. Luotettavaksi rakennettu, siinä on 1,5 metrin kaapeli joustavaan sijoitteluun ja maadoitus parantamaan turvallisuutta.
Hyödynnä tukevaa rakennetta, joka sopii täydellisesti sekä sisä- että ulkokäyttöön. Liitä laitteesi luottavaisin mielin tietäen, että järjestelmä tarjoaa vakaata virtaa vaihtelevissa olosuhteissa. Olipa kyseessä työkalujen tai elektroniikan virransyöttö, tämä stekkerdoos takaa luotettavan virransyötön helposti.
| Brändi | Perel |
| Malli | EBP04WP-G |
| Kaapelin pituus | 1,5 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 11 cm |
| Productbreedte | 40 cm |
| Tuotteen paino | 615 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3500 W |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Lisämateriaalia | Polykarbonaatti TPR |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E/F (Ranska/Saksa) |
| Kirjoita kaapeli | H05RR-F 3G1.5 |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Aardingin tyyppi | The text "Randaarde" doesn't appear to have any recognizable meaning in English. If it’s a name or term that should remain unchanged, the Finnish translation would still be "Randaarde." If you have any additional context or need help with something else, feel free to ask! |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 8 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 4 |
| Johdon poikkileikkaus | 1,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi F (Saksa - Schuko) |
| Pakkaseton | ei |
| Merkkivalo | ei |
| Beperkingen in Finnish (informally) would be: "Rajoitukset." | Dit product is niet geschikt voor de Belgische markt. |
| Aantal stopcontacten type-F in Finnish (informal) would be: "Tyyppi-F pistorasioiden määrä." | 4 |
| Lastensuojelu | Joo |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Johtoja järjestävä tyyppi | ei |
| On / off kytkin | ei |
| Materiaali | Neopreeni (PC-kumi) |