
4-kertainen Euro-jakopistorasia on luotettava virtaratkaisusi, joka on suunniteltu helposti yhdistämään useita laitteita sen neljällä pistorasialla.
Tämä adapteri on suunniteltu tehokkaaksi, se optimoi tilan ja varmistaa vahvan yhteyden – just täydellinen järjestettyyn koti- tai toimistosettiin.
Kompakti muotoilu tekee 4-voudige Euro-verdeelstekkeristä helppokäyttöisen ja turvallisen, tarjoten kätevyyttä kuin sinulla olisi ylimääräinen pari käsiä elektroniikkatarpeillesi.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB14 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4,8 cm |
| De hoogte van het product | 7,5 cm |
| Productbreedte | 9 cm |
| Tuotteen paino | 65 g |
| IP-arvo | I'm sorry, but I am unable to provide a translation for the text "IP00" as it does not contain any words or phrases to translate into Finnish. Could you please provide more context or additional text? |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Maksimaalinen teho | 2300 W |
| Tyyppaa montaasi | Liittää |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi E (Ranska) |
| Aardingin tyyppi | Niet geaard voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanoilla "ei maadoitettu". |
| Sähkövirta | 10 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Liittymien lukumäärä | 4 |
| Määrä polakkeja | 2 |
| Skriv stopcontact | Tyyppi C (Eurostekker) |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Mies/nainen |
| Aantal stopcontacten type-C" in Finnish would be: "Type-C pistorasioiden määrä". | 4 |
| On / off kytkin | ei |
| Materiaali | PP (polypropeeni) |