
Koe saumaton virranhallinta tämän 4-paikkaisen jatkojohdon kanssa, joka on varustettu sisäänrakennetulla kytkimellä. 1,5 metrin kaapelin ansiosta se antaa joustavuutta monenlaisiin kokoonpanoihin.
Tyylikäs musta design sulautuu vaivattomasti mihin tahansa ympäristöön, tarjoten huomaamattoman mutta tehokkaan ratkaisun useiden laitteiden virransyöttöön. Maadoitetun pistokkeen ansiosta turvallisuus ja vakaus on varmistettu.
Käytä tätä yhdistämään tietokoneesi, tulostimesi, näyttösi ja puhelimen laturisi kaikki kerralla ilman sotkuisia johtoja. Kytkimellä voit helposti hallita virtaa ja vähentää energian kulutusta, kun laitteet eivät ole käytössä.
| Brändi | Perel |
| Malli | EB4BLNS |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9 cm |
| De hoogte van het product | 6 cm |
| Productbreedte | 26 cm |
| Tuotteen paino | 331 g |
| Met afstandsbediening in Finnish (informal) is "Kaukosäätimen kanssa." | ei |
| Kirjoita kaapeli | Aansluitsnoer on suomeksi "virtajohto". |
| Snoerin/Kabelin pituus | 1,5 m |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Musta |
| Materiaali (yksityiskohta) | PP (Polypropeeni) |
| Maksimaalinen sähköjännite | 230 V |
| Määrä Yhteyksiä | 4 |
| Accut/batterijen nodig | ei |
| Ylikuormitussuojan kanssa | ei |
| Maksimivirtä | 16 A |
| Accut/paristot sisältyvät hintaan. | ei |
| Met Aan/Uitschakelaar translated informally to Finnish would be: "Kytkimellä" | Joo |
| Accut/suunnittelu sisäänrakennettu | ei |
| Lasten turvajärjestelmällä | Joo |
| Kirjoita Stekkerdoos/Verlengkabel/-Snoer | The Dutch word "stekkerdoos" translates informally to Finnish as "jatkojohto." |
| Vorstbestendig translates to Finnish as "pakkasenkestävä." | ei |
| Binnen-/buitengebruik | Sisällä |
| Maksimi liitäntäteho | 3680 W |
| Ylijännitesuojaus | ei |
| Aardingin tyyppi | Sorry, but "Penaarde" doesn't appear to be a standard word or phrase in English or another widely known language. If you have any more context or details, I'd be happy to help with that information. |
| Materiaali | Muovi |