
Tämä 3-metrinen verloopkaapeli siirtyy saumattomasti contrastekkeristä CEE-stekkereihin, varmistaen tehokkaan ja luotettavan yhteyden monenlaisissa ympäristöissä.
Sen penaarde-ominaisuus parantaa turvallisuutta tarjoamalla luotettavan maadoituksen, mikä on olennaista vakaan ja turvallisen virtansiirron kannalta. Laadukkaista materiaaleista valmistettu kaapeli on suunniteltu kestämään päivittäistä kulutusta, luvaten pitkää käyttöikää ja luotettavaa suorituskykyä.
Ihanteellinen erilaisiin sovelluksiin, joissa tarvitaan erilaisten pistoketyyppien yhdistämistä, tarjoten monipuolisuutta sekä ammattilais- että arkikäytössä. Kestävä rakenne ja yleismaailmallinen yhteensopivuus tekevät siitä korvaamattoman apuvälineen moniin sähköprojekteihin. Kompaktin muotoilunsa ansiosta sitä on helppo käsitellä ja ottaa mukaan minne tahansa.
| Brändi | Perel |
| Malli | ECEEA4 |
| Kaapelin pituus | 3 m |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen, Valkoinen |
| Tuotteen paino | 888 g |
| IP-arvo | IP44 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Maksimaalinen teho | 3680 W |
| Kirjoita stekkeri. | The translation of "CEE" into Finnish would be "KES" when referring to the region of Central and Eastern Europe. However, since "CEE" is usually an abbreviation, if you are referring to something else, please provide more context. |
| Kirjoita verkkopistoke | Tee CEE |
| Kirjoita kaapeli | H07RN-F 3G2.5 |
| Sähkövirta | 16 A |
| Laajentaminen VAC | 230 V AC |
| Määrä lankoja | 3 |
| Liittymien lukumäärä | 1 |
| Määrä polakkeja | 3 |
| Aantal stopcontacten type E translates to Finnish informally as: Tyypin E pistorasioiden määrä | 1 |
| Johdon poikkileikkaus | 2,5 mm² |
| Skriv stopcontact | Tyyppi E (Ranska) |
| Määrä pistokkeita | 1 |
| Materiaali | Kumi |