
Perelin 13" lajittelulaatikko tarjoaa kätevän ja kestävän säilytysratkaisun, mitoiltaan 327 x 258 x 47 mm ja kapasiteetiltaan 4 L.Siinä on 18 säädettävää ja 2 kiinteää lokeroa, joten se takaa optimaalisen järjestyksen erilaisille tavaroille, pitäen ne helposti saavutettavina ja siististi järjestettyinä. Sen läpinäkyvä kansi mahdollistaa nopean sisällön tunnistamisen ilman avaamista.Vahvojen muovilukkojen ansiosta tämä lajittelulaatikko pitää sisällön tehokkaasti turvassa ja on helposti kuljetettavissa. Sen tukeva muotoilu kestää säännöllistä käyttöä, tehden siitä välttämättömän työkalun siistiin ja tehokkaaseen säilytykseen.
| Brändi | Perel |
| Malli | OMR13 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Lisää värejä | Musta, läpinäkyvä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 258 mm |
| De hoogte van het product | 47 mm |
| Productbreedte | 327 mm |
| Tuotteen paino | 476 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 318 mm |
| Sisäinen syvyys | 179 mm |
| Inwendige korkeus | 42 mm |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | Joo |
| Pinottava | Joo |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | Sure, I can help with that! However, it looks like the text you provided is incomplete. If you provide more details, I will translate it into informal Finnish for you. |
| Määrä osastoja | 20 |
| Kirjoita kansi | Verwijderbaar in Finnish is "irrotettava." |
| Kirjoita paikka | Matkalaukun lukko |
| Materiaali | Polypropeeni |