
Muuta ulkotilasi rauhalliseksi keitaaksi Zonnezeil Driehoekilla. Tämän vihreänharmaan kolmion muotoisen aurinkopurjeen koko on 3,6 x 3,6 x 3,6 metriä, ja se tarjoaa tyylikkään sekoituksen tyyliä ja käytännöllisyyttä.
Rakennettu kestävästä materiaalista, se estää tehokkaasti haitalliset UV-säteet tarjoten viileämmän ja mukavamman alueen rentoutumiseen tai ajanviettoon.
Esteettisesti miellyttävä muotoilu parantaa minkä tahansa puutarhan, terassin tai parvekkeen ilmettä ja sopii saumattomasti monenlaisiin ympäristöihin.
Helposti mukautuva, se luo täydellisen paikan rentoutumiseen aurinkoisena päivänä lukemisen parissa tai illallisen järjestämiseen ystävien kanssa ilman auringon häiritsemää.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3360GG |
| Primaarivärit | Vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 28 cm |
| Productbreedte | 36 cm |
| Tuotteen paino | 1150 g |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Sorry, I couldn't recognize "Groengrijs" as anything specific in the text. It seems to be a name, brand, or a term that might not need translation. If you want to translate a different part or have more context, please let me know! |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 360 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 360 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |