
Muuta ulkotilasi Zonnezeil Driehoekilla, kooltaan 5 x 5 x 5 metriä ja upean terrakotan värinen. Tämä purje on suunniteltu tarjoamaan optimaalista varjoa, vähentäen UV-altistusta samalla parantaen ulkotilasi ulkonäköä.
Asennus on helppo vahvistettujen kulmien ja kestävien ruostumattomasta teräksestä valmistettujen D-renkaiden ansiosta. Se on kaikille sääolosuhteille sopiva ratkaisu, valmistettu vedenkestävästä kankaasta, joka kestää tuulta ja sadetta.
Lisää mukavuutta terasseille, uima-altaille ja puutarhoihin tai käytä kahviloissa ja julkisilla alueilla tyylikkäinä, suojaavina katoksina. Sen tyylikäs muotoilu sopii jokaiseen ympäristöön, tehden siitä täydellisen valinnan kohottamaan ulko-oleskelua ja kokoontumisia.
| Brändi | Perel |
| Malli | GSS3500TR |
| Primaarivärit | Punainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5 cm |
| De hoogte van het product | 37 cm |
| Productbreedte | 45 cm |
| Tuotteen paino | 1900 g käännetään suomeksi epävirallisesti muodossa "1900 g". |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Pronssinruskea |
| Materiaali (yksityiskohta) | Polyesteri |
| Eigenschap Materiaal translates to "Materiaal eigenschap" in Dutch. In Finnish, it would be "Materiaalin ominaisuus." | Ademend voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti sanalla "hengittävä". |
| Muoto Artikkeli | Kolmio |
| Tavataan (purje)rinkien parissa. | Joo |
| Met bevestigingsmateriaal in het Fins is "Kiinnitysmateriaalilla." | ei |
| Tyyppi Zonnedak/Purjekangas | Varjostuskangas |
| Laatu/Paino neliömetriä kohden | 160 g |
| Työskentelypituus/korkeus | 500 cm |
| Waterbestendigheidsniveau | Vettä hylkivä |
| Toimiva leveys | 500 cm |
| Halkaisija Rengas/Roikotin | 5 mm |
| Materiaali | Muovi |