
WEERSTAND 50W 3E3 on pieni käämireostin, joka on suunniteltu kestämään jatkuvaa korkeaa tehoa. Anodisoitu alumiinijäähdytyselementti poistaa lämpöä tehokkaasti, mikä parantaa suorituskykyä.
Specificaties en voordelen: translates to "Specificaatiot ja edut:" in Finnish.
Gebruik bijvoorbeeld in voedingen waar hittebestendigheid essentieel is, of in circuits die een hoge thermische dissipatie vereisen. Nämä vastukset eivät tarjoa pelkästään luotettavuutta, vaan myös varmistavat elektroniikkaprojektisi pitkän käyttöiän.
| Brändi | RB |
| Malli | RH3E3 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |