
Koe vertaansa vailla oleva tehonkäsittely näillä WEERSTAND 50W 2E7 kompakteilla lankavastuksilla. Suunniteltu jatkuviin suuritehoisiin sovelluksiin, ne hallitsevat ja hajottavat lämpöä vaivattomasti.
Vastukset on koteloitu anodisoituun alumiinilämpölevyyn, mikä parantaa lämmönjohtavuutta ja kestävyyttä. Tämä varmistaa optimaalisen suorituskyvyn jopa vaativissa olosuhteissa.
Sovellusten joukossa on virtalähteitä, moottorikäyttöjä ja audiovahvistimia. Niiden kestävyys ja luotettava lämmönhallinta tekevät niistä suositun valinnan vaativiin ympäristöihin.
| Brändi | RB |
| Malli | RH2E7 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |