
Koe tarkka järjestys Verdeelkofferin avulla, joka on kompaktin kokoinen mutta tilava työkalulaatikko mitoiltaan 530 x 200 x 200 mm ja tilavuudeltaan 21,2 L.
Tämä kestävästä metallista valmistettu monikäyttöinen Toolland-työkalupakki aukeaa viiteen helposti saavutettavaan osastoon, tarjoten sujuvaa säilytystilaa kaikille tarpeellisille tavaroille. Sen suunnittelu takaa kestävyyden, pitää työkalut turvassa ja parantaa kannettavuutta.
Olitpa sitten työstämässä kodin projektia tai hoitamassa arjen korjauksia, Verdeelkoffer on luotettava kumppani, valmiina tekemään työprosessistasi sujuvampaa jokaisella käyttökerralla.
| Brändi | Toolland |
| Malli | MP530 |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 200 mm |
| De hoogte van het product | 210 mm |
| Productbreedte | 530 mm |
| Tuotteen paino | 3400 g |
| Verstelbare compartimenten voidaan kääntää suomeksi sanomalla "säädettävät lokerot". | ei |
| Otteen kanssa | Joo |
| Verwijderbare compartimenten käännettynä suomeksi on "irrotettavat lokerot". | ei |
| Sisällön määrä | 21,2 litraa |
| Kirjoita paikka | Ei |
| Kokoontaittuva kahva | Joo |
| The Dutch word "Schouderriem" translates informally to "olkahihna" in Finnish. | ei |
| Pyörillä | ei |
| Suorittaa loppuun | Jauhemaalaus |
| Trolley-toiminto | ei |
| Gereedschapspaneel wordt in het Fins vertaald als "työkalupaneeli". | ei |
| Vedenkestävä | ei |
| Kirjoita hoek | Sure! The translation of "Vierkant" into Finnish, while keeping it informal, is "Neliö". |
| Telescopinen kahva | ei |
| Määrä ladataan | 5 |
| Materiaali | Metalli |