
Tapaa WEERSTAND 50W 2E2, kompakti lankakäämivastus, joka on suunniteltu käsittelemään tehokkaasti jatkuvaa 50 watin tehoa. Vaativiin sovelluksiin suunniteltu vastus on koteloitu anodisoituun alumiinijäähdyttimeen maksimaalista lämmönhajontaa varten, mikä takaa pitkäikäisyyden ja luotettavuuden missä tahansa piiriasetelmassa.
Nauti eduista, kuten kestävästä muotoilusta pitkäaikaiseen käyttöön, parannetusta lämmönhallinnasta sen integroidun jäähdytyselementin ansiosta ja joustavuudesta erilaisissa elektroniikkaprojekteissa. Yleisesti käytetty virtalähteissä, moottorikäyttölaitteissa ja äänilaitteissa, sen kyky säilyttää vakaus jopa suurten tehojen alla tekee siitä korvaamattoman.
| Brändi | RB |
| Malli | RH2E2 |
| Resistanssi | 0 Ω Vastuksen värikoodaustyökalu |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 15,5 mm |
| Productbreedte | 70 mm |
| Tuotteen paino | 28 g |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Ostaja |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metallinen hopea |
| Toleranssi (+/-) | 5 % |
| Dielektrinen lujuusjännitearvo VAC | 3000 V |
| Minimi eristysvastus 500 VDC:llä | 100 MΩ |
| Veronvastarinta | Delta R/R < ±1 % + 0,05 ohmia (pintalämpötila enintään 350°C) |
| Kortetermijnoverbelasting | ΔR/R < ±2% + 0,05 ohmia (100% teho 5s) |
| Lämpötilanvastuskerroin (TCR) (+/-) | 200 ppm/°C |
| Tehoa | 0 W |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |