
Tutustu VEERKLEMMENSETiin, 6 tuuman metallipuristimeen, joka on suunniteltu tarkkuutta ja nopeutta ajatellen. Sen välitön kiinnitysjousto varmistaa nopean kiinnityksen ilman kompromisseja.
Täydellisiä nopeisiin ja tarkkoihin hommiin, nämä puristimet tarjoavat luotettavan otteen. Olitpa kiinnittämässä materiaaleja leikkaamiseen tai liimaamassa osia yhteen, tasainen paine auttaa ylläpitämään vakautta ja tarkkuutta, varmistaen, että projektit onnistuvat täydellisesti.
Nämä puristimet ovat kuin kolmas käsi, ne vapauttavat sinut keskittymään yksityiskohtiin, joten ne ovat korvaamattomia tehtävissä, jotka vaativat sekä tarkkaa huomiota että tasaista painetta.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HSC150 |
| Primaarivärit | Punainen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 25 mm |
| De hoogte van het product | 150 mm |
| Productbreedte | 90 mm |
| Tuotteen paino | 220 g |
| Lisämateriaalia | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Määrä kappaletta | 2 |
| Leveys varsi | 25 mm |
| Maksimaalinen suun aukiolo | 50 mm |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |