
Siirrä tietosi vaivattomasti USB 3.0 SD/microSD-kortinlukijalla, joka tarjoaa huippunopean suorituskyvyn nopeaa tiedostojen käsittelyä varten.
Edut ja ominaisuudet:
Käyttö:
| Brändi | HQ Power |
| Malli | HQM122C |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Harmaa, läpinäkyvä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 31 mm |
| De hoogte van het product | 14 mm |
| Productbreedte | 88 mm |
| Tuotteen paino | 19 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska, saksa, puola, portugali, espanja |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| LED-merkkivalo | ei |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli, hopea |
| Tiedonsiirtonopeus | 100 Mbit/s |
| Kirjoita käyttöliittymä | USB 3.1 Gen1 (USB 3.0), USB 2.0, USB 1.1 |
| USB-tyyppi | USB 3.0 |
| Plug & play | Joo |
| Gegevensoverdrachtsnelheid supersnelheid" translates to "tiedonsiirtonopeus huippunopeus" in Finnish. | 5 Gbit/s |
| Yhteys 1 sukupuoli | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Yhteensopivuus PC-järjestelmän kanssa | MacOS®: 10.5 tai uudempi, Windows®: 2000 SP4 / XP SP3 / 2003 / Vista / W7 / W8 / W10 |
| Automaatinen muistikortin tunnistus | Joo |
| Materiaali | ABS |