
Tämä yleislaturi mikro-USB-yhteydellä tarjoaa luotettavan virtaratkaisun 5 voltilla ja 2,5 ampeerilla, mikä takaa nopean ja turvallisen latauksen monille eri laitteille.
Setti sisältää neljä matkamuuntajaa, jotka muuttavat saumattomasti eri alueiden pistoketyyppejä. Se on olennainen matkakaveri, joka varmistaa laitteiden käytettävyyden missä tahansa liikutkin.
Suunniteltu tehokkaaksi, laturin kompakti koko on täydellinen sekä koti- että reissukäyttöön. Kytke vain virta päälle pitääksesi puhelimen, tabletin tai minkä tahansa micro-USB-yhteensopivan laitteen ladattuna.
| Brändi | Velleman |
| Malli | PSSEUSB38BT |
| Kaapelin pituus | 150 cm |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40 mm |
| De hoogte van het product | 62 mm |
| Productbreedte | 41 mm |
| Tuotteen paino | 140 g |
| Kirjoita stekkeri. | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Sisääntulotaajuusalue | 50/60 Hz |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 100 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Kirjoita verkkopistoke | Tyyppi C (Eurostekker) |
| Arvo maksimilähtövirta | 2,5 A jää entiselleen, koska se on luku ja kirjaimen yhdistelmä. Mutta jos tarvitset lisäohjeita tai selityksiä, kerro ihmeessä! |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | 0,55 A |
| The term "uitgangsvermogen" translates to "lähtöteho" in Finnish. | 12,5 W |
| Automaattinen latauksenpysäytys | ei |
| Nopea lataus | ei |
| Kirjoita USB-porttiin | USB micro-B |
| Älykäs laturi | ei |
| Aantal USB-poorten translates to "USB-porttien määrä" in Finnish. | 1 |
| Uitgangsspanning VDC muuttuu muotoon "Lähtöjännite VDC" suomeksi. | 5 V |
| Valmiustilan virrankulutus | 0,1 W |
| Afneembare reisstekkers voidaan kääntää epävirallisesti suomeksi sanalla "irrotettavat matkaliittimet". | Australia, Euro, Iso-Britannia, Yhdysvallat |
| Materiaali | PC (polykarbonaatti) |