
Tuinafvalzak on tilava neliön muotoinen puutarhajätepussi, jolla on reilu 290 litran kapasiteetti, joten se on ihanteellinen lehtien, oksien ja ruohosilpun tehokkaaseen keräämiseen kausisiivouksen aikana.
Valmistettu kestävästä, repeämättömästä materiaalista, se kestää ulko-olosuhteita, tarjoten pitkänikäisyyttä ja luotettavuutta. Helposti kuljetettava laukku on varustettu vahvistetuilla kahvoilla, joten säkkäily ja siirtely on helppoa.
Käytä tätä työkalua apuna, kun leikkaat pensaita tai siistität kukkapenkkejä. Sen neliskanttinen muoto maksimoi säilytyskapasiteetin, mikä mahdollistaa siistin pinoamisen ja järjestelmällisen pihajätteen hallinnan.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PM2013 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 66 cm |
| De hoogte van het product | 66 cm |
| Productbreedte | 66 cm |
| Tuotteen paino | 600 g |
| Otteen kanssa | Joo |
| Sisällön määrä | 290 litraa |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | Joo |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Vaaleanvihreä |
| Met bindkoord" in Finnish can be informally translated as "Säätönarulla". | ei |
| Materiaali | Polyesteri |