
Tapaa puutarhasi paras kaveri: Tuinafvalzak, joka on tilavuudeltaan reilu 190 litraa. Sen vankka rakenne selviytyy vaivattomasti kovimmistakin puutarhajätteistä, varmistaen, että sinulla on aina luotettava kumppani ulkotilojesi siistinä pitämiseen.
Tämä kevyt mutta kestävä laukku on valmistettu repäisylujasta materiaalista, joten se sopii lehtien, oksien ja ruohosilpun helppoon kuljettamiseen. Siinä on kätevät kahvat, jotka tekevät kantamisesta helppoa, jopa täyteen pakattuna.
Ihanteellinen sekä pieniin että suuriin puutarhatöihin, repäisynkestävä kangas mukautuu saumattomasti erilaisiin roskatyyppihin, mikä tekee siivoamisesta helppoa. Nauti siististä ja järjestelmällisestä puutarhasta Tuinafvalzakin avulla.
| Brändi | Toolland |
| Malli | PM2004 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 69 cm |
| De hoogte van het product | 40 cm |
| Productbreedte | 69 cm |
| Tuotteen paino | 165 g |
| Otteen kanssa | Joo |
| Sisällön määrä | 190 l |
| Halkaisijan yksikkö | 69 cm |
| The translation of "Opvouwbaar" to Finnish is "Taitettava". | Joo |
| Met bindkoord" in Finnish can be informally translated as "Säätönarulla". | ei |
| Materiaali | Polyesteri |