
TOONBANKDISPLAY MET 10 MAGNETISCHE SCHAALTJES - Ø 11 cm yhdistää toiminnallisuuden ja muotoilun. Jokainen 11 cm magneettinen astia kiinnittyy tukevasti telineeseen, mikä tekee siitä loistavan valinnan pienten esineiden lajitteluun, esillepanoon tai järjestämiseen helposti.
Täydellinen myymälöihin tai käsityönäyttelyihin, tämä näyttö mahdollistaa monipuoliset asetelmat, jotka kiinnittävät katseen. Mukana tulee kymmenen magneettikuppia, joten eri asetteluiden luominen on helppoa ja huomio saadaan kiinnitettyä juuri sinne, minne haluat.
Olitpa sitten esittelemässä koruja tai järjestelemässä toimistotarvikkeita, tämä esillepanojärjestelmä tarjoaa siistin ja järjestelmällisen ulkoasun uhraamatta kuitenkaan käytettävyyttä. Kokeile vaivatonta järjestelmällisyyttä ripauksella eleganssia.
| Brändi | Toolland |
| Malli | HPUT2D |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 120 mm |
| De hoogte van het product | 155 mm |
| Productbreedte | 130 mm |
| Tuotteen paino | 1726 g |
| Setin sisältö | 10 x magneettisia rasioita |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | ei |
| Lisämateriaalia | Kumi, ruostumaton teräs |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Määrä kappaletta | 10 |
| Näyttö tiskillä | Joo |
| Magneettinen/ei-magneettinen | Magneettinen |
| Halkaisija magneetti | 100 mm |
| Materiaali | The word "Karton" can be informally translated to Finnish as "kartonki". |